אז אצלנו תוכלי למצוא את כל הדברים שלא שמעת עליהם, מוצרים שיגרמו לך לצעוק - ואווווו. טכנולוגיות חדשות לטישטוש הזדקנותי, אנטי אייג'ינג ומסכות עם אפקט מיידי. אז לאלו שלא אוהבות זריקות וגם לאלו שכן, אצלנו המוצרים עם אפקטים מידיים. אנו מנסות כל מוצר באופן אישי ומביאות אותו אליכן באהבה.
הרבה מאוד דברים בשגרת החיים שלנו גורמים נזק לעור, לשכב בשמש בלי הגנה, עישון, קרינה ממחשבים או סלולריים, תזונה לא נכונה, שתיית מים מועטה, לחצים, אורך חיים , ועוד . כל אלה גורמים להזדקנות מוקדמת של העור, על כך יש להוסיף את ההזדקנות הטבעית של העור, לכן חשוב לטפל בעור הפניםכדי למנוע ככל הניתן פגמים עתידיים כמו פיגמנטציה, כתמים, רפיון עור ועוד.
טיפולי אנטי אייגינג לפנים

אנטי אייגינג הוא תחום שנועד לצמצם את הפער שבין תוחלת החיים ההולכת ועולה לבין איכות החיים. העולם המודרני מתאפיין בהתפתחויות טכנולוגיות ומדעיות במגוון תחומי החיים וכך גם בעולם הרפואה. לאור העלייה בתוחלת החיים, מושקעים משאבים ומאמצים רבים לשיפור איכות חיינו ולשמירה על מראה אסתטי וחיוני גם בגיל מתקדם. לאורך השנים, מופיעים על גבי עור הפנים סימני גיל שונים שבאמצעות טיפולים מתקדמים ויעילים, ניתן להעלימם או לכל הפחות לטשטשם. טיפולי האנטי אייגינג משפרים באופן ברור ומשמעותי את מראה העור וכן תורמים לחיוניותו ובריאותו. הטיפול אינו כרוך בסיכונים הקיימים בהליכים ניתוחיים ואינו מחייב תקופת החלמה ממושכת.

קולקציית מוצרי אנטי אייג'ינג

אנו מציעים ללקוחותינו סל מוצרים לטיפולי אנטיאייג’ינג המונה קרמים למניעת הופעתם של קמטים באזור הפנים ובאזור העיניים בפרט, קרמים לחידוש עור הפנים, סרומי אנטיאייג’ינג ואמפולות מבוססות על חומצה היאלורונית.

אנו שמים דגש רב על חדשנות המוצרים והתאמתם לכל סוגי העור. כל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים ללא התערבות במבנה הגנטי. וכן, המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.